Met een oppervlakte van circa 95 m² + achtertuin a 55 m² met veel uitbreidingsmogelijkheden is dit de ideale kans voor een ervaren horecaondernemer of pizzaketen.
De huidige eigenaren zijn ook zeker bereidt om de nieuwe eigenaar in te werken en op weg te helpen om een mooie omzet te kunnen maken.Deze zaak is gelegen op een goede bezorglocatie midden in Den Haag. Er is een samenwerking actief met Thuisbezorgd en Uber Eats. Zowel op thuisbezorgd als voor de reviews (4.2) zijn er ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️! Ook de eigen website is zeer succesvol.Dit is een unieke kans om op een mooie locatie een kant en klaar bedrijf over te nemen welke zo te betrekken is. Vandaag kopen is morgen geld in de kassa!- hoge omzet en lage huur (€ 1.000,00 inclusief)
- pand met uitbreidingsmogelijkheden
- bedrijf is uitgerust met complete inventaris en apparatuur
- uitbreiding van omzet mogelijk door verruiming van de openingstijden
- Ideaal geschikt voor (bezorg)keten of horeca ondernemer die op zoek is naar hoge omzet -en winst
Interesse? Neem snel contact met ons op! info@easyhorecamakelaar.nl Wij hebben ons best gedaan om de informatie van deze advertentie zo juist en volledig mogelijk te formuleren. U kunt hier echter geen rechten aan ontlenen en wij aanvaarden geen aansprakelijkheid in geval van enige onjuistheid. Dat geldt zowel voor onvolkomenheden in de inhoud van de advertentie, als voor informatie die wij van derden hebben verkregen.